Seminarium Duchacze

          W dniach 12-13 grudnia o. Jarosław Kęska CSSp, kl. Dawid Mol i Jakub Robazel CSSp byli na kolejnej animacji misyjno-powołaniowej, tym razem w Tarnowskich Górach w parafii pw. Matki Boskiej Królowej Pokoju.

           Na Mszach Świętych o. Jarosław głosił Słowo Boże, przybliżając wiernym nasz charyzmat oraz ukazując radość dzielenia się Dobrą Nowiną ze wszystkimi. Klerycy Dawid i Jakub po Mszach Świętych rozprowadzali czasopismo Duchacz oraz dzielili się z wiernymi swoimi doświadczeniami, czy to misyjnym, czy powołania. Można również zobaczyć zdjęcia z wyjazdu w galerii.

 

kl. Jakub Robazel CSSp

 

 

         Klerycy Waldemar Dziedzina CSSp i Rafał Kukliński mieli okazję przebywać w parafii pw. św. Katarzyny w Brzeźnie Szlacheckim. Pomagali oni w przeprowadzeniu kiermaszu świątecznego, z którego część dochodów została przeznaczona na nasze Seminarium. W poniedziałek w szkole podstawowej i gimnazjalnej kl. Waldek dzielił się swoim doświadczeniem misyjnym jakie zdobył na Madagaskarze podczas stażu.

            Dziękujemy ks. Proboszczowi oraz wszystkim mieszkańcom Brzeźna Szlacheckiego za gościnność oraz pomoc przy organizacji kiermaszu.

 

kl. Rafał Kukliński